| iustin948 a întrebat:

Nu de mult am descarcat minecraft tekkit dar cand vreau sa intru pe technic imi apare asta:5 mods loaded
Optifine OptiFine_1.2.5_HD_C6
Minecraft Forge 3.3.8.164
FML v2.2.106.176
Forge Mod Loader version 2.2.106.176 for Minecraft 1.2.5
mod_MinecraftForge : Initialized (modpack.jar)
mod_Somnia : Initialized (modpack.jar)
mod_Mystcraft : Initialized (modpack.jar)
mod_NotEnoughItems : Loaded (modpack.jar)
mod_IDResolver : Loaded (modpack.jar)

Minecraft has crashed!

Minecraft has stopped running because it encountered a problem.

--- BEGIN ERROR REPORT f804cb52 --------
Generated 10/14/12 7:41 PM

Minecraft: Minecraft 1.2.5
OS: Windows XP (x86) version 5.1
Java: 1.7. 0_05, Oracle Corporation
VM: Java HotSpot(TM) Client VM (mixed mode), Oracle Corporation
LWJGL: 2.4.2
OpenGL: GeForce 6150SE/PCI/SSE2/3DNOW! version 2.0.3, NVIDIA Corporation

java.lang.NullPointerException
at cpw.mods.fml.common.modloader.ModLoaderModContainer.init (ModLoaderModContainer.java:356)
at cpw.mods.fml.common.Loader.modInit(Loader.java:273)
at cpw.mods.fml.common.Loader.initializeMods(Loader.java:62 8)
at cpw.mods.fml.client.FMLClientHandler.onLoadComplete(FMLC lientHandler.java:223)
at net.minecraft.client.Minecraft.a(Minecraft.java:429)
at net.minecraft.client.Minecraft.run(Minecraft.java:738)
at java.lang.Thread.run(Unknown Source)
--- END ERROR REPORT 26e66208 ----------
Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| razbunator02 a răspuns:

Eu stiu cum sa repar
Urmeaza pasii acestia si iti va merge ca si mie imi da asa:
1. dai la start--->run scrii acolo dxdiag dai la display sus la lselectie si la chip type iti arata cum se numeste plaza ta video
2. downloadezi de pe net driverul video si trebuie sa scrii pe googgle download si numele placii tale video exact cum scrie acolo
3. intri in joc si iti va merge
funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e buna placa video asa face si mie!