| Mondialu112 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor cu Technic Launcher il deschid ma loghez si apoi CRASH

5 mods loaded
Optifine OptiFine_1.2.5_HD_C6
Minecraft Forge 3.3.8.164
FML v2.2.106.176
Forge Mod Loader version 2.2.106.176 for Minecraft 1.2.5
mod_MinecraftForge : Initialized (modpack.jar)
mod_Somnia : Initialized (modpack.jar)
mod_Mystcraft : Initialized (modpack.jar)
mod_NotEnoughItems : Loaded (modpack.jar)
mod_IDResolver : Loaded (modpack.jar)

Minecraft has crashed!

Minecraft has stopped running because it encountered a problem.

Va rog putin ajutor am sters folderul cu. minecraft si tot nu merge cine stie sa ma ajute va rog...

2 răspunsuri:
| RememberTinKode a răspuns:

Lol, ai 5 moduri instalate, scoatele pe toate cu mcpatcher si daca iti merge inseamna ca unul din ele sau mai multe nu e instalat bine, instaleaza cate unu pe rand sa vezi care

| Mondialu112 explică (pentru RememberTinKode):

Ceva mai simplu de atat? ....am avut acelasi tehnic pack si mergea fara probleme si dupa ce mi-am reinstalat windowsu nu mai mere...