| Daniel415 a întrebat:

Va rog mult de tot raspundeti cei care stiti cum pot rezolva aceasta problema cu technic packul la minecraft.Cand dau login imi apare acolo unde scrie mojang iar apoi imi da asta: 5 mods loaded
Optifine OptiFine_1.2.5_HD_C6
Minecraft Forge 3.3.8.164
FML v2.2.106.176
Forge Mod Loader version 2.2.106.176 for Minecraft 1.2.5
mod_MinecraftForge : Initialized (modpack.jar)
mod_Somnia : Initialized (modpack.jar)
mod_Mystcraft : Initialized (modpack.jar)
mod_NotEnoughItems : Loaded (modpack.jar)
mod_IDResolver : Loaded (modpack.jar)

Minecraft has crashed!

Minecraft has stopped running because it encountered a problem.

--- BEGIN ERROR REPORT f804cb52 --------
Generated 11.08. 2012 22:58

Minecraft: Minecraft 1.2.5
OS: Windows 7 (amd64) version 6.1
Java: 1.7. 0_05, Oracle Corporation
VM: Java HotSpot(TM) 64-Bit Server VM (mixed mode), Oracle Corporation
LWJGL: 2.4.2
OpenGL: GeForce GT 320M/PCIe/SSE2 version 3.3.0, NVIDIA Corporation

java.lang.NullPointerException
at cpw.mods.fml.common.modloader.ModLoaderModContainer.init (ModLoaderModContainer.java:356)
at cpw.mods.fml.common.Loader.modInit(Loader.java:273)
at cpw.mods.fml.common.Loader.initializeMods(Loader.java:62 8)
at cpw.mods.fml.client.FMLClientHandler.onLoadComplete(FMLC lientHandler.java:223)
at net.minecraft.client.Minecraft.a(Minecraft.java:429)
at net.minecraft.client.Minecraft.run(Minecraft.java:738)
at java.lang.Thread.run(Unknown Source)
--- END ERROR REPORT 8a52524e ----------

Va rog raspundeti. FUNDA + VOT + ORICE VRETI VOI

1 răspuns:
| silviusuprem a răspuns:

Nu ma pricep eu la de asta daca ai sv de cs mod zm sunt invitatu tau