| andreimuzelak a întrebat:

Stie cineva ce problema am?
Sa incepem!
Eu am laptop Asus si tot vreau sa-mi pun windowsul si nu merge cand il restartez atunci cand sa apas f8 si nu merge stie cineva ce are?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Si de ce apesi F8? big grin
Pentru a intra in bios apasa : F2!
Pentru a porni instalarea de pe un dvd apasa orice tasta in afara de F -uri... big grin Bafta!

| andreimuzelak explică (pentru lpavel):

Nu mere

| lpavel a răspuns (pentru andreimuzelak):

Intra in bios si seteaza ca cititorul dvd sa fie primul, HDD-ul al 2-lea iar restul nu conteaza, apoi asigura-te ca dvd-ul cu Windows este bun, daca ai facut toate astea imposibil sa nu mearga! Bafta!

| TnT123 a răspuns:

Daca nu merge prin F2 sau F12 atunci nu este bootabil cd-ul sau dvd-ul