| IntrebareCuRaspuns a întrebat:

cine stie cum restartez windowsul (windows 7 professional) la un laptop, sa ramana doar windows-ul.

1 răspuns:
| alexalexx98 a răspuns:

Trebuie sa ai un DVD boot-abil cu windows. Pentru a face un astfel de DVD trebuie sa ai acest program http://download.cnet.com/......72600.html si trebuie sa mai ai fisierele windows in calculator. Dupa ce ai facut DVD.ul restartez calculatorul si imediat ce apare prima imagine pe pc apesi F11 si cu sagetile te duci si selectezi BOOT from CD/DVD