| RazvanMessi10 a întrebat:

Sallut TPU am si eu o intrebare: nu stiu de joc sa ma joc dintre ALLODS Online, wow Freakz ( joc de 4 ani,, m-am cam plictisit de el) sau league of legends, dati-mi niste avantaje si dezavantaje ale jocurilor sau niste jocuri online mmorpg dar sa fie si ro.dau funda multmuesc mult nu uitati de avantaje si dezavantaje funda

3 răspunsuri:
| RedGuy a răspuns:

Salut Razvan, eu nu am jucat nici WoW nice Allods desi stiu despre ce e vorba in ambele(nu am jucat pentru ca nu imi plac), dar am jucat si mai joc din cand in cand LoL (League of Legends) si ce pot sa iti spun este ca in LoL nu va fi niciodata nevoie sa consumi banii tai de "buzunar" sau poate salariul(nu stiu cati ani ai), ca sa ai un avantaj fata de alti jucatori.In LoL totul depinde cat de bun esti tu, e un joc foarte frumos si daca ajungi un jucator foarte bun ai si sansa sa castigi bani adevarati in campionate, dar trebuie sa fii foarte bun.Cel mai mare "dezavantaj" in LoL este comunitatea, ai sa auzi in fiecare "meci" majoritatea injurand.Eu nu joc atat de mult LoL fata de cum jucam inainte dar intotdeauna il am instalat pe PC, cand ma plictisesc de altceva intru in LoL si ma relaxez. Sper ca raspunsul meu iti este de folos.(In incheiere daca vrei sa joci un MmoRpg iti recomand DCUO, LoL is a moba genre)

| TrololoLM a răspuns:

Sfatul meu e Freakz, eu joc acum!

| StarKIonutZ a răspuns:

Sall eu am jucat wow si mi s-a parut un joc interesant dar eu ti-as recomanda sa joci 12sky2 care e smecher sau forsaken world si cam atat nu prea mai sunt jocuri chiar smechere ca pe vremuri a si mai e si combat arms shooter smecher uitate la gameplay la toate! Funda?