| mirel1111 a întrebat:

SALTUARE!
VREAU NISTE JOCURI PE CARE LEAS PUTEA JUCA PE URMATORUL SISTEM :
- Intel Core 2 Duo 6400
-Nvidia GeForce 7600 GT
-4 GB ram
Dau funda la cel care imi zice cele mai multe care imi merg macar pe minim!

Răspuns Câştigător
| AlexisZLS a răspuns:

Gta IV.Assasin Creed 1, 2 Prince Of Persia NFS WORLD, Most wanted 2012, Left of Dead 2, Call of duty 4 modern warfare, CS GO,
S-ar putea ca si GTA V sa mearga

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google"can i run it"si trebuie sa instalezi un program..nu e greu iti arata ce trebuie sa faci si apoi ai o lista plina de jocuri si dai pe care vrei si iti arata daca merge pe pc-ul taubig grin

| mirel1111 explică (pentru anonim_4396):

Dal in colo
Nu pre e bun
!

| вσмвση3ℓ a răspuns:

5.Just Cause 1
11.Crysis 1
3.Brothers -A Tale of Two Sons
2.Motorm4x
14.Saints Row IV

| pchome a răspuns:

Scrie pe google ..can i run it. si iti arata care it mergbig grin