| Georgemy2 a întrebat:

Salu! Vreau sa ma apuc de video blogger si vreau sa fac o rubrica despre analfabetii depe net. Am nevoie de print-uri/poze cu ei, adica poze cu cei care scriu cu "k", mananca multe litere, pe care ii bate logica. Uitati adresa mea de facebook:https://www.facebook.com/george.curca.58, cine imi trimite cele mai multe/bune print-uri ii dau funda. Multumesc!

2 răspunsuri:
| iTo a răspuns:

Cei care scriu cu "k" nu sunt analfabeti... doar prescurteaza cuvintele, cei care spun de ex : Ce mi faci (in loc de Ce mai faci ) aia sunt analfabetiwinking

| Georgemy2 explică (pentru iTo):

Ok, dar nu raspunsul asta il asteptam!