| nenciucosmin a întrebat:

Salut! Am cumpărat gta v după eneba pentru xbox series s, am dat redeem in store, am dat instalare și nu mai știu ce iar când am intrat la jocuri sau la secțiunea unde se instalează jocurile nu îmi apare nimic.

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pentru ca se descarca, dar ai aflat asta pana acum...

| nenciucosmin explică (pentru lpavel):

Nu mi-a apărat la descărcări nimic, nici acum și jocul nu îl găsesc nicăieri, doar în order history

| lpavel a răspuns (pentru nenciucosmin):

Pe ce platforma e jocul? mai dai o data redeem si nu inchide consola pana nu se descarca si se instaleaza!

| nenciucosmin explică (pentru lpavel):

Pe xbox, nu mai merge să dau redeem din păcate, și jocul nu îl găsesc nicăieri pentru a-l instala!

| lpavel a răspuns (pentru nenciucosmin):

Atunci a avut loc o eroare ceva, acel joc e pierdut...