| ionut3008 a întrebat:

Salut,am inceput o serie de let's play'uri pe metin2ro va rog sa imi spuneti parerile vostrea,si niste idei, pentru. cele mai bune dau funda.
P.Sbig grinaca v-a placut va rog un Like, Subscribe
Multumesc.

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

1.Nu ai dat canalul
2.Mt2,ce pareri vrei? Cel mai retardat joc,cea mai handicapata grafica,povestea nici nu exista,ceea ce faci este cresti,itm,duel, te-a omorat cineva, repeat(tine minte asta cred despre joc, nu despre tine sau alti), stai o saptamana ca sa faci itm pentru +9 si dupa da fail pentru ca *** logic.
3.Idea este lasa mt2, apucate de o serie mai interesanta

| anonim_4396 a răspuns (pentru TechGuyTpu):

True story! Si eu voiam sa zic acelasi lucru...