| Tavalaionut a întrebat:

Salut am o intrebare legata de metin. As vrea sa fac un server de metin2 si am gasit pe un site o multime de sv files dar acestea sunt doar.tar.gz cum as putea face serverul de metin daca am doar svfiles .tar.gaz si nu am.vdi?

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Servar files.tar.gz (este pentru Host).
2 Servar Files.vdi (este pentru pc/laptop daca tii servarul acolo).

3 Iti dau eu un site (link) unde gasesti servar files.vdi si.tar.gz (dar cele mai multe le gasesti in format.vdi).
PS:Uita-te la Subiecte acolo gasesti.
http://just4metin.ro/serverfiles/

Mult Succes!
Si nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.

1 răspuns: