| ValiCR7 a întrebat:

Salut, am o intrebare. Pc-ul meu imi merge foarte rapid, net-ul parca merge repede, dar cand vreau sa privesc unde video pe YouTube merge sacadat, iar cand vreau sa joc SA:Mp la fel merge sacadat, dar pc-ul se misca foarte repede. Care poate fi cauza?

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Destul de slabut, posibil sa se incinga si sa cada la fel si placa video daca este veche si slaba.

8 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Youtubeul poate fi sacadat de la flash player in timp ce sampul poate fi sacadat de la tot felul de moduri

| ValiCR7 explică (pentru userul7200):

Parca cu flash playeru e tot normal iar la samp n-am nici un mod, si joc la rezoltie joasa si tot off

| SiLaS a răspuns:

Ce procesor ai?

| ValiCR7 explică (pentru SiLaS):

Intel(R) Pentium(R) D CPU 2. 80GHz 2. 81GHz

| ValiCR7 explică (pentru SiLaS):

Mi-am procurat azi placa video una buna de vreo 140 $ si acum mi-o instaleaza. Va ajuta?

| SiLaS a răspuns (pentru ValiCR7):

Posibil,daca tot la fel este inseamna ca e de la procesor.

| ValiCR7 explică (pentru SiLaS):

Am hotarat cu Tata sa schimbam practic tot : Procesorul, ventilator, adaug Memorie Ram si placa de baza. Asta sper ca ajuta?

| SiLaS a răspuns (pentru ValiCR7):

Desigur.Tot ce e nou ajuta pc-ul in sine.

| SiLaS a răspuns (pentru ValiCR7):

Destul de slabut, posibil sa se incinga si sa cada la fel si placa video daca este veche si slaba.