| cojeale a întrebat:

Am cumparat un laptop ASUS k53u sx071d la mana a doua si se misca greu (booteaza greu,se bloceaza,internetul merge greu, video merge sacadat). Poate fi din cauza procesorului? I-am instalat de doua ori windowsul! O merge mai bine cu windows 8? Sa-l trimit la garantie? are aproape 1 an.multumesc

2 răspunsuri:
| Game9898 a răspuns:

Pai poate cine tai facut windowsul nu la facut bine(sfat :data viitoare mai bine pui cateva sute de lei in plus sa-ti iei unu nou)

| cojeale explică (pentru Game9898):

Te-ai uitat la configuratia laptopului?