| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu Counter Strike Lant Final.
Cand dau pe New Gme sau pe Find Servers se conecteaza automat pe un server, de ce? Ajutati-ma, ce sa-i fac sa mearga?
Nu vreau sa-l reinstalez. sad

Răspuns Câştigător
| daNNNr1 a răspuns:

Instalare :
1. Dawnload fiser http://www.filehost.ro/3793934/GameMenu_res/
2. Intram unde avem instalat counter-strike dam click apoi dai click pe floderul cstrike apoi intri in floderul resource si acolo copiem aia ce ai downloadat "Gamemenu" Funda?

| nda a răspuns (pentru daNNNr1):

Merci fain!winking Ai o funda mare. big grin

answers98, metoda de conectare direct din consola o stiam si eu.tongue Cum crezi ca am intrat pe alte servere pana acum? laughing

3 răspunsuri:
| Alex10Rujan a răspuns:

Answers esti prost de bubui bv albiciuc asta era raspunsubig grin

| answers98 a răspuns:

Tre sa-l reinstalezi.Ai intrat pe un server cu un program special ce ti-a modificat bind-ul butoanelor.
Varianta B) Intra pe un site ca Freakz ia un server cu Ctrl + C intra in CS si apasa `. Scrie connect si apasa Ctrl + V.
Sper ca te-am ajutat laughing