| Robert_roberto_1996 a întrebat:

Salut
am o problema la fifa 08 cand dau sa il instalez se instaleaza cam pana la jumcate si dupa aia imi apare o eroare cam asa group3.cab error code 2350 stie cineva cum o pot repara?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Instaleaza jocul in partitia in care ai si windows-ul! Se intampla asta deoarece partitia in care vrei sa instalezi jocul este FAT32 si nu poate citii sau decomprima fisiere mari. Partitia in care ai windows-ul ar trebui sa fie NTFS (nu este obligatoriu). Oricum daca instalezi jocul pe o partitie NTFS nu o sa mai ai probleme la instalare.

| Robert_roberto_1996 explică (pentru neluL):

Adica eu daca is in :C trebuie sa-l pun tot in :C si nu in D nu?

| neluL a răspuns (pentru Robert_roberto_1996):

DA! Incearca.

| Robert_roberto_1996 explică (pentru neluL):

Am incercat si imi apare tot ala uite sa iti zic ce imi scrie
The cabinet file group3.cab requred for this installation is corrupt and canoot be used this could indicate a network error and error reading from the CD-ROM or a problem with this package
asta imi spune

| neluL a răspuns (pentru Robert_roberto_1996):

Inseamna ca si partitia cu windows este tot FAT 32. Nu ai ce sa-i mai faci! decat sa formatezi partitiile sa reinstalezi windows-ul si dupa aceea jocul! (nu se merita pentru un joc)