| Nimeni1203 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, am un laptop cu i3-7100u, 920mx si 12gb ram si ma gandesc sa-mi cumpar fifa 22 dar nu sunt sigur daca mi merge, am vazut pe yt 2 benchmarkuri pe aceste cerinte de sistem cu grafici pe low, msaa 4x rezolutie 1366x768 si locked la 60fps si mergea perfect in 60fps constant in ambele video-uri, acum nu sunt sigur daca chiar astea erau cerintele la cel care filma si m-am uitat pe net sa vad daca cerintele mele scot mai multe puncte decat cele minime pentru fifa si nu scot, nu stiu de ce dar toate componentele de pe laptop scot mai putin, stiu ca sunt mai slabe dar totusi, asa ca vreau sa stiu daca cunoasteti sau aveti aceleasi cerinte ca si mine si ati jucat fifa 21/22 bine cu fps uri ok pe el ca sa nu cumpar jocul degeaba

4 răspunsuri:
| 4ndr33y a răspuns:

Pe steam poti sa dai refund daca joci mai putin de 2h

| Nimeni1203 explică (pentru 4ndr33y):

Pai nu l cumpar pe steam cred, as vr sa l iau direct cu cod de pe eneba ca mai salvez ceva banuti si pe origin cred

| 4ndr33y a răspuns:

Daca ai gasit persoane care l-au jucat la FPS convenabil pe confirguratia asta, nu vad de ce tie nu ti-ar merge la fel. Am si eu 920m pe un laptop cu i3-6006u, l-am folosit putin pe jocuri in 2017 a fost OK atunci.

| Nimeni1203 explică (pentru 4ndr33y):

Pai dar n-am incredere daca cei care se jucau pe yt aveau aceleasi componente sau facea video ul asa ca sa faca vizionari si d asta