| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Cum as putea sa criptez un stick in asa mod incit indiferent de cine o foloseste sa nu poata copia fisierele mele mp3/video/filme/imagini sau altele?

3 răspunsuri:
| tzanu a răspuns:

Exista programe de criptare, de exemplu truecrypt care e si gratis si e exact ce-ti trebuie.eu folosesc folderlock, daca il vrei cauta-ma pe mess la unutanu

| dymon a răspuns (pentru tzanu):

Am uitat sa specific dar acest program permite vizualizarea de exemplu a imaginilor sau mp3?

| tzanu a răspuns (pentru dymon):

Nu, programul blocheaza accesul la stick printr-o parola; dupa ce scrii parola i-ti arata toate folderele care le ai acolo si implicit ai acces la ele