| boy19boy a întrebat:

Ce parere aveti de placa Video GEFORCE 9800GTX 1gb 256 biti?
E buna la performante?

Răspuns Câştigător
| ITHelper a răspuns:

Poate sa fie minciuna, ca sa isi vinda produsul "stricat" sau care nu mai functioneaza cum trebuie.(cine stie ce i-a facut), deci la pretul ala, iti recomand sa iti iei una
Gigabyte GeForce GT 630 2GB DDR3 128-bit Cam la acelasi pret, sau poti lua si pe a lu` ala daca vrei, dar sa ai grija sa te convingi inainte sa o achizitionezi happy
Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca e buna happy

| ITHelper a răspuns:

Este foarte buna mai ales pentru jocuri, sau daca vrei sa ti un server ceva.
Performanta este mare cand vine vorba de cum ruleaza. este rapida, nu prea o sa ai probleme cu eawinking

| boy19boy explică (pentru ITHelper):

Am gasit una la 200 de lei cica si-a luat-o acum 3 luni de pe eMAG si vrea sa o vanda deoarece nu mai are nevoie de ea si ca ia luat taicaso laptop performat poate fi minciuna?

| EdwardTeach a răspuns (pentru boy19boy):

Dacă ai găsit-o la preţul ăla, atunci cumpăr-o. Este o placă bunicică, de performanţă medie, dar având în vedere preţul cu care o cumperi, aş zice să nu mai stai pe gânduri.

| Me2 a răspuns (pentru boy19boy):

Poate fi minciuna, n-are cum s-o ia acum 3 luni de pe eMAG, acea placa video a aparut in 2007/2008 si a disparut prin 2009 de pe piata, in plus e reactor nuclear, ajunge si la 85 de grade si consuma cat un boeing 747 laughing
Mai bine iau un 7750/7770 care sunt peste 9800gtx

| ITHelper a răspuns (pentru boy19boy):

Poate sa fie minciuna, ca sa isi vinda produsul "stricat" sau care nu mai functioneaza cum trebuie.(cine stie ce i-a facut), deci la pretul ala, iti recomand sa iti iei una
Gigabyte GeForce GT 630 2GB DDR3 128-bit Cam la acelasi pret, sau poti lua si pe a lu` ala daca vrei, dar sa ai grija sa te convingi inainte sa o achizitionezi happy
Sper ca te-am ajutat!

| ITHelper a răspuns:

Scrie id tau aici (am primit mesajul da nu pot raspunde ca sunt "junior" pe acest site)