| anonimus2032 a întrebat:

Am si eu o intrebare:
Pe o astfel de placa video(nVIDIA GeForce GT 730 2GB) merge GTA V bine?

Răspuns Câştigător
| AstroNoot a răspuns:

Merge la setari low.Mai pune putini banuti si ia-ti GTX 750.Depinde si ce procesor ai

| anonimus2032 explică (pentru AstroNoot):

I5

| AstroNoot a răspuns (pentru anonimus2032):

Asculta la mine si ia-ti un GTX 750TI.Merita.Ala duce GTA V pe high la peste 60 FPS

| anonimus2032 explică (pentru AstroNoot):

Multumesc happy

| CPAElites a răspuns (pentru anonimus2032):

I5? Dar ce model? Sunt peste 30 modele si fiecare au "performante" diferite!
GT 730 = Voma, 2gb memorie video sa ia ochii la prosti
Mai strange bani si cumpara MACAR un GTX 750 TI care o sa duca GTA 5 cu detaliile date pe Mediu spre High rezolutie Full HD ~40fps-uri

| anonimus2032 explică (pentru CPAElites):

I5-4460

| CPAElites a răspuns (pentru anonimus2032):

Ok
Pana la urma, ce placa video iti cumperi?
Eu iti recomand sa cumperi minim GTX 1050 TI care e de 8 ori mai performanta decat GT 730 si costa ~650 lei

7 răspunsuri:
| Cristian_Radu_1997 a răspuns:

Cred ca merge mediu spre high