| Nova21 a întrebat:

Salut am si eu o problema, cum imi pot pune un skin pe minecraftcare sa fie vazut si pe server si nu vreau varianta aia in care trebuie sa imi pune numele skinului (fara raspunsuri cu nu ai cum numa cu cont premium deci va rog spuneti ceva moduri sau ceva nushtiu) FUNDA

Răspuns Câştigător
| DeathReaper a răspuns:

Cu minshafter.E o versiune gratisa a mc-ului, iti faci un cont [au ei tutorial], cont pentru minecrafter, iti pui skinul uploadat down mineshafter[mc-u lor cracuit] si gata, ai skin ca toti jucatorii premium doar ca nu poti juca pe sv premium happy

| Nova21 explică (pentru DeathReaper):

De ci mersi mult omule am incercat cu minshafter si nu mi-a mers (inainte de a pune intrebarea) dar acum mi-a iesit mersi!

| DeathReaper a răspuns (pentru Nova21):

NPC happy