| Sebi_Sebastian_1983 a întrebat:

Am o intrebare : am aflat ca imi pot pune skin pe minecraft doar punandu-i numele skinului la user name dar cand intru pe server imi zice sa ma loghez nu sa ma inregistrez sau ceva si m-am logat cu parola de la contul non-premiu fara skin
si nu m-a lasat ce fac ca sa pot sa am skin si sa intru pe un server
?(am minecraft 1.7.10) dar am si minecraft 1.7.2

Răspuns Câştigător
| AndromedaGXY a răspuns:

Numele cu skin sunt in general nume care pot fii luate de oricine pentru ca nu necesita o parola, multe nume au fost folosite din cauza skinurilor si cele care spun sa te loghezi sunt deja inregistrate pe serverul respectiv. incearca sa gasesti alt skin aici http://mcskinsearch.com/browse
de aici poti sa iei numele skinului si o sa il ai