| KeNNT3D a întrebat:

Salut,am si eu un canal de youtube cu jocuri, cu cateva videouri care vrea sa faca videouri sa facem amand2 numai sa aiba un pc bunicel.

7 răspunsuri:
| Lungu_Kristi_1999 a răspuns:

Salut,am PC bunicel si nu ar strica daca am face in 2 niste videouri pentru bani, deci as vrea sa ma apuc skype : cristi250699

| Cristian_Ionut_Niculae_1997 a răspuns:

Am eu PC bunicel (din pacate win7 pe 32 biti si nu merg toate jocurile )! As putea sa fac eu cu tine depinde de ce jocuri vrei sa faci!

| KeNNT3D explică (pentru Cristian_Ionut_Niculae_1997):

Pai nu stiu ce jocuri mutliplayer faine sti sau co-op?

| Cristian_Ionut_Niculae_1997 a răspuns:

Sunt multe care sunt frumoase gen resident evil 6, saint row 2/3/4, nu mai imi vin in minte acum happy!

| Cristian_Ionut_Niculae_1997 a răspuns:

Da, dar nu sunt sigur daca numai Lan straight face! Deoarece cand joci saint row si dai la co-op iti gaseste un player la intamplare si te joci cu el nu iti alegi tu din pacate sad! Si de resident evil 6 nu sunt sigur nu am mai incercat pana acum!

| KeNNT3D explică (pentru Cristian_Ionut_Niculae_1997):

Ok daca vrei sa ne apucam imi zici.