| Amelia94 a întrebat:

Salut.Am uitat parola de la keylogger.cum fac sa il dezinstalez? El are 7 zile pentru incercat programu. As vrea sa stiu daca dupa ce trec aceste 7 zile se dezinstaleaza singur.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu se dezinstaleaza singur! Trebuie sa-l dezinstalezi tu manual! Programul ramane acolo in pc-ul tau dar nu mai este functional dupa 7 zile.
Ca sa-l dezinstalezi foloseste programul REVO UNINSTALER - http://romania-inedit.3xforum.ro/......l_updated/ Un tutorial despre cum functioneaza REVO uite aici: http://www.videotutorial.ro/? p=267

Mai intai intra in SAFE MODE cu tasta F8 si apoi dezinstalezi programul cu Revo Uninstaller. (ca sa intri in Safe Mode ->da un restart la pc si cand apare prima poza pe desktop apasa tasta F8 de mai multe ori pana iti apare o pagina neagra cu scris alb.Aici alegi cu sagetile sus/jos ->safe mode ->si apoi click Enter! Windows-ul o sa arate deformat dar nu te speria -->>>asa este in SAFE MODE. Acum deschide programul mentionat mai sus!)

Succes!