| LaYeR a întrebat:

Salut, am un calculator care are si el o varsta...as vrea niste jocuri bune ce merg jucate pe el fara sa scoata fum
Configuratiile mele:
Procesor: Intel Celeron 2.66 GHz
Placa video: VIA UNICHROME PRO IGP 64mb ( asta e si problema mare )
RAM: 1Gb
Orice joc e bun, dar sa fie cat de cat interesant sa imi omor timpul cu el, precizez ca imi merge GTA Vice City, dar San Andreas nu, as vrea ceva de strategie dar nu red alert sau alte de astea, ceva interesant

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Incearca jocurile din lista de aici. sunt mai multe si ai de unde alege. cam 90% din jocurile de aici ar trebui sa-ti mearga pe placa ta video:
http://www.tpu.ro/......ni-si-dau/

te omoara placa video apropo.
ca sa nu iti irosesti vremea, sa nu iei: Doom 3, Timeshift sau Armed Assault pentru ca nu iti vor rula. Dar cred ca restul ar trebui sa-ti mearga pentru ca au cerinte mici.
Jocuri cu masini iti recomand: Flatout 1, NFS Hot Pursuit 2, NFS Underground 2, Revolt, Xpand Rally xtreme, Juiced 1/2, Toca Race Driver 1

incearca aici: www.gameswin.biz
scrie numele unui joc in dreapta. cauta jocuri intre 1998 - 2003. sigur dai de ceva.
bafta.

7 răspunsuri:
| WarGaming a răspuns:

Minecraft,Hitman 1, (poate si 2), mario laughing, rayman, wow (poate), cs, etc...

| LaYeR explică (pentru WarGaming):

Imi place Minecraft dar nu imi merge, ti-am zis ca nu stiu ce sa fac, si situatia mea financiara de acum nu este prea buna...

| WarGaming a răspuns (pentru LaYeR):

Atunci incearca celelalte jocuri mai sus enuntate happy

| LaYeR explică (pentru WarGaming):

Daca ma poti ajuta cu ceva, am un ps1 si am avut rayman 2 dar nu stiu de unde sa iau un emulator pentru PC, am jocul descarcat, dar nu gasesc emulator

| WarGaming a răspuns (pentru LaYeR):

Incearca aici http://emu-russia.net/en/files/emus/psx/ sau aici http://www.emulator-zone.com/doc.php/psx/ sper ca te-am ajutat

| stelistul97 a răspuns:

Metin2

| LaYeR explică (pentru stelistul97):

Il joc de 4 ani, si m-am cam plictisit de el