| xImIx a întrebat:

Salut, am un calculator mai vechi si cand sa-l deschid apare ori client mac addr si niste numere ori start windows normally si cand vreau sa apas pe oricare nu merge sa fac nimic, sageti enter, nimic. Ce as putea face?
Si mai aveam o problema la el cand mergea, memoria din C se consuma singura, aveam 20gb liber si in cateva zile s-au dus..probabil virus, cum pot scapa de el? daca nu ce sa fie?

Răspuns Câştigător
| AlexisZLS a răspuns:

Ai multi virusi.Schimba-ti Windows-ul sau ia-ti un antivirus (recomand Eset NOD Antivirus 32)

| xImIx explică (pentru AlexisZLS):

Mersi. credeam ca pot face altceva, se pare ca schimbatul windowsului e singura solutie.

1 răspuns: