| geogeo123 a întrebat:

Salut am un program de filmat in jocuri numit fraps stie cine-va cum sa filmez mai mult de 30 de secunde si fara sa fac cont funda celui ce imi zice cum

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Verziunea care filmeaza 30 sec e un Trial. Ia'ti verziunea full.

Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Pai incearca sa gasesti o versiune care poate sa captureze mai mult cea de pe site-ul oficial este o versiune care iti permite captarea a numai 30 de secunde incearca sa cauti o versiune care iti permite mai mult.Bafta.