| Kizzo a întrebat:

Salut, as vrea sa-mi spuneti cum se fac seturile 1-1 pe metin2.

Răspuns Câştigător
| deeeaqq a răspuns:

Mhm. ce server? oh go on
Sau dacă mă gândesc, lasă.

Scut: Depinde ce rasă eşti.
Ninja: Dex, Putere, Semi-om, Blocare atac corporal, Necunoştinţă.
Şaman: În loc de dex pui inteligenţă.
Sura: În loc de putere pui inteligenţă.
La wăr nu ştiu, scuză-mă.

Aşe. armuri.
Max. PV, 15x 2 apărări, 50 atac, 20 farmec ( sau cât o fi max. )
Ceva de genu' : 3k PV, 15 sabie, 2 mâini, 50 atac, 20 vit. farmec.

Papuci. Max. PV, 15x 2 apărări ( ca şi la armură ), 10 critică, 8 blocare.

Cercei: semi-om, două apărări ( clopot, evantai, etc. ), rezistenţă la otravă.

Colier: Max. PV, două apărări, critică, regenerare PV.

Coiful. Mhm, lasă-l pe ăla de generală
( semi-om, magie, otravă, regenerare, şansa de a evita atacu' cu săgeţi, bla-bla. )

Armă. ( şi aici depinde ce rasă eşti. )
Ninja: dex., putere, semi-om, critică, farmec.
Sura: int., dex., otravă, farmec, critică.
Şaman: inteligenţă, putere, otravă, farmec, critică.

Brăţară: abs. pv., semi-om, pătrunzătoare, magie, max. PV

Mno, dau edit când sunt sigură şi la wăr.
** Scut : vit., putere, semi-om, necunoştinţă, blocare atac corporal. sau unii pun dex. în loc de vit. -.-
Armă : putere, otravă, critică, semi-om, farmec. **

1 răspuns:
| barbutxxx a răspuns:

Pentru seturi 1-1 puti pe accesorii arma si armura tot impotriva acelei rase, numai numai impotriva acelei rase. Acuma depinde ce rasa esti tu si impotriva carei rase vrei sa faci seturile.