| popadrian96 a întrebat:

Salut, cum instalez si eu directx 9.0c, am directx 11 si joc Drakensang Online, si acolo imi cere directx 9.0c, trebuie sa dezinstalez ceva din pc? daca da, ce? am incercat sa instalez directx 9.0c da dupa restart dadeam la dxdiag, si tot 11 imi arata, dau funda pentru raspunsu care ma ajuta cel mai mult

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Dupa ce ai instalat 9c iti da aceiasi eroare? Daca da, incearca o alta varianta, ex: 9c full sau vezi tu...

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai iti arata 11 dar este instalat si 9! Windows-ul arata mereu versiunea mai noua...

| popadrian96 explică (pentru lpavel):

Si si de ce nu merge sa joc drakensang online, ca am indeplinit toate cererile / instalat toate driverele pentru el dupa forumul lor oficial

| popadrian96 explică (pentru lpavel):

I-am dat update now si s-a rezolvat mersi de raspuns oricum

| lpavel a răspuns (pentru popadrian96):

Dupa ce ai instalat 9c iti da aceiasi eroare? Daca da, incearca o alta varianta, ex: 9c full sau vezi tu...