| Anamaria_Geanina_1997 a întrebat:

De curand am terminat jocul subway surfers, in sensul ca am facut toate cele 30 de misiuni, toate upgrade-urile la puterile speciale etc. Ieri s-a facut update la joc, insa cand intram in el nu pornea jocul ramanea doar imaginea de la inceput, l-am lasat o ora asa si nimic. L-am dezinstalat si l-am instalat din nou, insa tot ce facusem la joc disparuse, inclusiv banii etc. Se poate face ceva sa le pot recupera? Sau pe viitor sa le pot salva in caz ca se intampla la fel?

1 răspuns:
| Andrei_Andii_1990 a răspuns:

Da,pe viitor poţi folosi Titan Backup să îţi păstreze datele, dar nu şi dacă dezinstalezi aplicaţia! Chiar nu înţeleg de la ce nu pornea jocul sad baftă oricum.