| givelink a întrebat:

de curând mi-am instalat jocul subway surfers si când intru in 360 security si dau la răcire dispozitiv îmi da jocul de la zero, de ce?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

360 security este o aplicatie cam slabuta
adevaratele aplicatii pentru curatat telefonul sunt chiar din telefon(adica de la fabricatie, daca ma intelegi tu)

| Stefancalin1997 a răspuns:

Pai cand dai la racire iti opreste toate aplicatiile inclusic subway surfer, ti-l inchide si tu cand intri pe el te da de la capat.

Răspuns utilizator avertizat
| Stefancalin1997 a răspuns (pentru givelink):

Pai nu prea ai ce-i face, ccleaner e cea mai buna aplicatie pentru Android, sterge cache si fisiere inutile, n-ai nevoie de 360 security, plus ca iti consuma si ram aiurea, si ca sa te fac sa intelegi nu exista nicio aplicatie care sa iti faca telefonul sa mearga mai ok, anyway, vezi poate poti sa-l adaugi la exceptii ca sa nu-l inchida.

| JorjiCostava a răspuns:

360 Security, este un mare c*c*t. Dezinstaleaza-l