| AlexandruK94 a întrebat:

Salut,ieri mi-am instalat SA si l-am modat, dar masinile nu mai au aceeasi culoare.Nu cred ca e de la placa video, fiindca l.am mai avut odata instalat si modat cu aceleasi masini si erau ok.[img]C:/Users/Alex/Desktop/Untitled.png[/img] Puteti sa-mi spuneti si mie de ce se vede masina asa?

Răspuns Câştigător
| vidii a răspuns:

In options > video settings sa fie rezolutia cu x32 in capat
Modul l-ai instalat corect? ai urmat pasii?

2 răspunsuri:
| vidii a răspuns:

Noi nu vedem imaginea ce ai intentionat sa ne-o arati
Urca imaginea pe
http://postimage.org/
Bifezi continut simplu, alegi imaginea si dai UPLOAD.dai click pe imaginea uploadata si iei link-ul de sus

| vidii a răspuns (pentru AlexandruK94):

In options > video settings sa fie rezolutia cu x32 in capat
Modul l-ai instalat corect? ai urmat pasii?