| AiaEboy a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva niste jocuri faine care ar merge pe un calculator cu aceste componente:
Processor:Intel(R) Celeron(R) CPU G530 @ 2. 40GHz
Placa Video:Intel(R) HD Graphics (integrata)
Memorie Ram: 2GB
OS: Windows 7.

Nu stiu ce jocuri sa joc.Am jucat Metin2, mount&blade,fifa world,13, 11, cs 1.6, left 4 dead 1 si 2, Minecraft si m-am plictisit.

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Os 7 pe 2gb ram? Fifa 13? Lfd 2? Nu cred ca iti duce cu integrata aia.

| AiaEboy explică (pentru Hitback):

Duce,dar nu cu setarile la maximum, le-am jucat pe o rezolutie mai slaba cu setarile pe low si medium ca sa nu am lag.