| XxPlayeRxX007 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cateva nume de Metin2 PvM-Hard sau putin mai usoare? Nu vreau site-uri sau top-uri happy Numele serverului si daca se poate si ratele lui big grin

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Vasilescu_Andrei_1992 a răspuns:

Metin2BL este un server pvm-hard rate 50% se creste bine banii se fac binisor armatul costa 30kk. are switchbot implementat. (sfat farmeaza pentru aure ca e 7kk una).

| XxPlayeRxX007 explică (pentru Vasilescu_Andrei_1992):

Man, cum te cheama pe Metin2BL? Poate jucam amn2 big grin

| XxPlayeRxX007 explică (pentru Vasilescu_Andrei_1992):

Eu mi-am facut cont pe regatul albastru big grin

| Vasilescu_Andrei_1992 a răspuns (pentru XxPlayeRxX007):

Nu ma mai joc metin2BL m-am jucat dar aveam o problema cu autopatcherul nu se incarcau ultimii 5kb. Acum nu stiu daca merge.