| Alin0601 a întrebat:

Intrebarea mea e legata de smite si compatibilitatea PC-ului meu cu acest joc,stiu ca setarile pentru joc sunt pe site-ul lor.
Problema mea este ca jocul merge, doar ca la intrarea in meci e problema mare, eu sunt conectat in meci dupa ce acesta incepuse deja de 2-3 minute. PC-ul meu nu e tocmai dotat, dar suporta jocul si merge chiar bine, cu exceptie ca intru cu intarziere in meci.
Date despre PC: Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4200+ 2.21 GHz
Placa video : NVIDIA GeForce 9400 GT
RAM: 1GB
WINDOWS 7

As vrea sa stiu ce ar trebui sa imbunatatesc pentru rezultate mai bune?

Repet! Jocul functioneaza acceptabil in timpul meciului, fara sacadari sau alte chestii, chiar si la rezolutii mai mari

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

Procesorul este aceptabil daca nu vrei sa joci jocuri 2013-2014(si unele din 2012), totusi placa video si cu ram sunt proaste rau tare.Acuma pana si windows cere 1 gb pentru win7 si 512(mai mult sau mai putin)pentru xp.Deci in concluzie, o placa video mai buna si 1-2 gb ram in plus, sau cum te tine bugetu acuma.Se mai poate sa fie si hdd, ceva sector sticat sau poate ca nu are destule rotati, dar nu prea cred asta(totusi nu strica sa dai o defrag si un bad sector check). Daca vrei sa iti cumperi ram/placa video, da msg.Bafta in continuare