| anonim_4396 a întrebat:

SaluT! m-am cam plictisit in vara asta si as vrea sa incerc ceva nou, as vrea sa-mi ziceti si mie niste jocuri gen assassin's creed.

5 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Am mai raspuns la o intrebare asemanatoare.
S-ar apropia jocurile Prototype si The Elder Scrolls 5 Skyrim insa nu chiar perfect, ci doar seamana putin.

Bafta!

| ilegalnonstop a răspuns:

Daca te-ai plictisit iesi dq cu prieteni in oras, la scara oriunde...

| anonim_4396 explică (pentru ilegalnonstop):

1.-si care sunt jocurile pe care tu mi le recomanzi?
2.- vezi cum vorbesti!

| ilegalnonstop a răspuns (pentru anonim_4396):

1-ti-am recomandat deja doua!
2-rolling on the floor) cum sa vad cum vorbesc?! poate sa aud!
3-nu incerca sa ma intimidezi laughing daca esti prost nu ai decat sa continui, daca nu.

| anonim_4396 explică (pentru ilegalnonstop):

Bai "omule" ai auzit de jocuri pentru. pc (calculator) ce e asa greu? si vezi ca esti raportat.