| Enescu_Vlad_Andrei_1996 a întrebat:

Pe siteurile de CS:GO cu ruleta, iti inmultesti banii de pe steam si iti poti lua mai multe jocuri?

Răspuns Câştigător
| SueZz a răspuns:

Salut,

Nu, acolo ai niste puncte pe site, acele puncte le poti inmulti iar dupa sa iti cumperi skin-uri in CS:GO pentru punctele alea. Dupa ce ai luat skin-urile le poti vinde pe Steam si de acolo faci ce vrei cu ei.

| Enescu_Vlad_Andrei_1996 explică (pentru SueZz):

Dar care siteuri sunt mai convenabile, cele cu case opening sau acestea cu rulea si chestii de genu?

| SueZz a răspuns (pentru Enescu_Vlad_Andrei_1996):

Ruleta.