| razvan1558 a întrebat:

Recent mi-am luat Jocul Call of Duty black ops 2 si am o problema sad
Ma conectez frumos la un public match multiplayer (jocul este pe steam, desigur), ma joc un pic, frumos, si peste 2 sau 3 minute ma deconecteaza spunandu-mi ca am fost deconectat!
Daca stiti sa ma ajutati v-as fi recunoscator! Multumesc Anticipat!
Dau funda. sad

5 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Asa patesti pe toate serverele sau doar pe unul singur? incearca sa dezinstalezi jocul si sa il instalezi iar sau verifica internetul... poate ai netul mai slab

| razvan1558 explică (pentru DarthNiger):

Pai e un singur server. banuiesc, adica dau pe public match.