| Sk9 a întrebat:

Salut salut.
M-am apucat de un metin2 privat unde este permis bonush switcher big grin.
Ce bonusuri sa imi pun pe iteme? Sunt war mental, bonusurile nu sunt mari, sunt ca pe RO.

Am partizan, coif de 41, otel, papuci phoenix de 55, scutul vulturului, bratara de lemn laughing, colier lacrima cerului si abanosi.
Vreau sa ma fac PVP cu un singur set de iteme

2 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Eu zic sa iti iei o arma gen otravita si sa pui pm mare daca tot merge switch.Nu recomand mental. OK cu pm 40-50 e foarte bine : bonusuri : 12 putere 10 hh 10 patrundere ( daca intra crit/farmec nu strica), coif : 10 hh, 15 magie, 20 regen pv( daca intra rezistenta foc nu-i bai ) papuci. pv sabie pumnal ( si 2 maini dar nu e obligatoriu), scut 10 hh 12 putere imun( si corporal daca pica e super) bratara: 10 hh 15 magie, 10 patrundere( daca esti pe aura nu mai conteaza pv puneti patrundere neaparat pentru ca dai foarte repede in ei [ iures ] si cu patrunderea nu conteaza ca ei au 60% sabie ca trece prin aparari), colier 15 sabie pumnal pv, abanosi 10hh 15 sabie pumnal. Daca tot vrei mental recomand bonusurile de mai sus dar in loc de patrundere, pune crit.

| Cata_Alex_1996 a răspuns:

Deci...
O arma buna de PVP ar fi siriusul sau triton: Arma:10 semiom, 10 patrundere, 10critica, 12 putere daca ti se pare ca merge greu scoti si tu patrunderea
Armura:2000pv,15sabie,15douamaini,15pumnal...daca vrei mai iti faci o armura sa fie anti saman prima ce ti-am zis eu este anti sura, ninja, war la samani 2kpv 15evantai, 15clopot
coif:10 semiom, 15 rez otrava, 30 regenerare pv
scut:imun necunostinta, 12 str, 10 semiom
bratara tiar trebui una lacrima cer
10 semiom, 10 patrundere
colierul ti-l faci la fel ca la armura
abanosi:10 semiom