| jikutado69 a întrebat:

Salut, sunt în cehia dar locuiesc in Republica Moldova, vreau sa cumpar playstation 4 de aici din cehia, care vor fi consecintele? voi putea procura jocuri din Moldova? sau din Russia?

1 răspuns:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Atata timp cat limba engleza predomina poti cumpara jocuri de unde vrei dar intrebi vanzatorul cu toate ca in majoritatea cazurilor nu trebuie intrebat. Dar bineinteles sa aiba limba engleza nu cea rusa. Si cu siguranta acel playstation il poti cumpara din cehia ca nu are limba ceha pe el are engleza, italiana, franceza, spaniola, germana, rusa si ce o mai avea. Cand cumperi jocuri ai grija sa fie pentru playstation 4 nu pentru pc sau altceva