| jikutado69 a întrebat:

Salut, vreau sa cumpar playstation 4 din cehia, locuiesc in republica moldova, daca cumpar ps4 de aici, voi putea cumpara jocuri din moldova sau din rusia? ps-u va fi doar in limba ceha? cum voi putea sa joc in jocuri in limba romina sau rusa?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Mai mult ca sigur nu vei avea probleme cu jocurile indiferent de unde le cumperi, in ce limba sunt etc
NU vei avea nici un fel de probleme!
Jocurile le poti descarca doar in limbile disponibile acolo! DA, le poti sterge cand vrei! Bafta!

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Limba Romana NU il va avea, rusa poate, engleza sigur! Vei putea cumpara jocuri din orice tara vrei! Bafta!

| jikutado69 explică (pentru lpavel):

Deci daca cumpar ps4 din cehia, voi putea cumpara jocuri din moldova, jocul fiind in totalitate in limba rusa, nu voi avea nici o problema da?

| lpavel a răspuns (pentru jikutado69):

Mai mult ca sigur NU!

| jikutado69 explică (pentru lpavel):

Mai mult ca sigur nu voi putea cumpara jocuri ele fiind in totalitate in limba rusa sau mai mult ca sigur ca nu voi avea probleme cu jocurile cumparate din alta tara? si inca ceva, ps4 slim 500gb e destul sau totusi 1tb? jocurile descarcate de pe Sony store le pot descarca in orice limba dorita? si le pot sterge astfel eliberind din cei 500gb de pe hard disk?

| lpavel a răspuns (pentru jikutado69):

Mai mult ca sigur nu vei avea probleme cu jocurile indiferent de unde le cumperi, in ce limba sunt etc
NU vei avea nici un fel de probleme!
Jocurile le poti descarca doar in limbile disponibile acolo! DA, le poti sterge cand vrei! Bafta!