| scamutza a întrebat:

Salut toata lumea am un calculator cam slab as vrea niste jocuri ma puteti ajuta calculatorul e asa :Inetl(R) Pentium(R) 4CPU 3.00 GHz

Memory 1022MB RAM

Page file 410MB used, 2051 MB available

DirectX Version : DirectX 9.0

Name NVIDIA GE FORCE FX 5200

DAC TYPE Integrated RAMDAC

Approx. Total Memory 128.0 MB

Current Display Mode 1024 x 7

Cele mai bune liste cu jocuri vor primi Funda.

Răspuns Câştigător
| GutuvanMorgan a răspuns:

Vezi listele de jocuri pe ani incepe din 2000 si urca pana la 2006. vezi http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Video_game_lists_by_genre nu iti vor merge toate perfect, dar vei putea rula o gramada destul de bine. bafta la joaca.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Solitaire si Minesweeper. Ia un calculator care nu e piesa de muzeu si mai discutam despre jocuri dupa aia. Pe asta poti invata ceva util cit sa faci bani de sistem mai rasarit.

| AndreiFuzzo a răspuns:

Hereos 3 din astea online counter-strike 1.6