| scamutza a întrebat:

Salut toata lumea am un calculator cam slab as vrea niste jocuri ma puteti ajuta calculatorul e asa :Inetl(R) Pentium(R) 4CPU 3.00 GHz

Memory 1022MB RAM

Page file 410MB used, 2051 MB available

DirectX Version : DirectX 9.0

Name NVIDIA GE FORCE FX 5200

DAC TYPE Integrated RAMDAC

Approx. Total Memory 128.0 MB

Current Display Mode 1024 x 7

Cele mai bune liste cu jocuri vor primi Funda.

Răspuns Câştigător
| Stefan1805 a răspuns:

GTA San Andreas, CS, NFS Most Wanted, Far Cry, SWAT 4, Mafia 1, Hitman 2, FIFA 2008 Manager, CALL OF DUTY 1\2, Minecraft, Tony Hawk's etc smug

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Cam orice joc lansat pina in 2005. Cauta pe net "best games of 2003" pina la best games of 2005 si o sa gasesti o gramada de topuri.