| xAnonymous a întrebat:

acum cateva zile mi-a venit ideea sa ma apuc de video cu sims.Adicasa ma filmez pe mine jucand. Problema este ca nu gasesc un program de filmat ecranul.Am incercat cu screencastomatic dar nu filmeaza.Ar trebui sa nu mai joc e fullscreen? Dar asta ar fi ciudat laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Fraps e cel mai bun scrii pe google fraps download in fine uite cum filmeaza :http://youtu.be/ycVw9kaaLqU
Daca e bun raspunsul poti sa-mi dai funda sau subcribe pe youtube.

| xAnonymous explică (pentru anonim_4396):

Merci.Stiam de Fraps doar ca nu l'am folosit momentan.Care e canalul tau? xD

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canalul meu e Robert Be cred ca arata si acolo la video oricum nu joc doar minecraft, am facut mai multe gameplay-uri.