| SurcelIonutCosty a întrebat:

Stie cineva un video recorder adica un program in care sa filmez pc-ul ( ce fa cpe pc) in afara de screencastomatic?

Răspuns Câştigător
| DoarEu291 a răspuns:

BandiCamera.

| SurcelIonutCosty explică (pentru DoarEu291):

Mersi chiar pe asta il cautam si nu mai stiam cum se numeste!

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Camtasia Studio - Cel mai bun, folosit de toata lumea, pentru ca filmarea este foarte buna din punct de vedere calitativ, si nu iti incetineste foarte mult pc-ul (evident, depinde mult si de ce pc ai, daca e prea slab, nu ai ce sa faci).