| Ker0s3x a întrebat:

Am descarcat de curand un program de facut filmulete,, FreeScreenVideoRecorder". Am incercat sa fac un videclip pe metin pe tot ecranul.Am pornit programul am filmat dar nu am gasit cum sal opresc.Ma ajuta cineva plzz...

Răspuns Câştigător
| Gas a răspuns:

In joc dai F8 pentru a porni inregistrarea F9 pentru pauza si F10 pentru a opri inregistrarea happy aia incercam sa-ti spun

3 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

La programele ce capteaza desktopul de obicei stopul este F10 si F9 sau F8 start.

| Gas a răspuns (pentru Gas):

Mersi de funda, NOT!

| Ker0s3x explică (pentru Gas):

Pe mine ma intereseaza in jocuri ( cs, metin2 )...zi-mi asta si dau funda

| Gas a răspuns (pentru Ker0s3x):

In joc dai F8 pentru a porni inregistrarea F9 pentru pauza si F10 pentru a opri inregistrarea happy aia incercam sa-ti spun