| TheKillerOfKillers a întrebat:

Am GTA:SA si cand iau o salvare de pe net si o pun in folderul cu salvari nu imi merge GTA adica cand intru in el dau play load game, selectez salvarea si mi se inchide GTA. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Rockat a răspuns:

Încearcă să descarci altă salvare sau sa ii schimbi numele sa salvare: ex: GTASAsf1 -> GTASAsf2, 3,4, 5, etc. sau dacă nici așa nu merge reinstaleaza-ti jocul.

| TheKillerOfKillers explică (pentru Rockat):

Am incercat toate metodele si nu merge.

| Rockat a răspuns (pentru TheKillerOfKillers):

Lai descarcat de pe internet? Daca da, descarca-l din alta parte

| TheKillerOfKillers explică (pentru Rockat):

L-am luat din toate partile, dar lasa.