| FunlandCompany a întrebat:

am internet de la Rds fiberlink2, si nu stiu de ce dintr.o data mi s.a oprit netul, iar dupa ce i.a dat drumul nu am mai avut aceleasi performante, adica la Download aveam 51MBps iar acum am 4 MBps straight face si nu stiu ce sa fac var rog ajuatima dau funda puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Luchian7 a răspuns:

Poate era 5.1 mbps si incerca sa scoti toate firele si daca nu merge suna la rds

| FunlandCompany explică (pentru Luchian7):

Era 51 mbps am cont si am vz exact. o sa incerc sper sa meargastraight face