| slipknot a întrebat:

Care aveti internet de la RDS "Digi Net Fiberlink2" CU 100 Mbps? Cu cat descarcati de obicei sau in cat timp vi se incarca filmele online? Am facut contract cu ei si vin peste 10 zile si as vrea sa stiu daca este bun intr-adevar.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca e cu fibra optica atunci nu ai de pierdut. Internetul merge mai bine, depinde si de semnalul care il prinzi tu poate varia intre 80 - 90 mbps. (100% nu atinge deloc pentru ca sunt minciuni) pentru a atrage publicul.

| helper7603 a răspuns:

In general merge foarte bine, download ajunge si la 10Mbs

| florin08 a răspuns:

Depinde unde stai daca stai in Bucuresti si anume in centru sau prin militari RDS merge perfect dar si costa mai mult...pe la periferie merge foarte prost.