| CristiiYnk a întrebat:

Am nevoie de un server de Metin2 PvM Classic, adica cu arme pana in sirius, sau daca nu inca o evolutie ...sa aiba rate in jur de 300%,staff bun, sa fie un server nou, la inceput.
nici prea populat, sa fie unul serios...

Puneţi la comentarii servere şi vă voi spune eu daca is ok!
Mulţuu! - Fundă!

3 răspunsuri:
| Planta55 a răspuns:

Metin2 osiris, metin2gravity,metin new battle, metin2united,metin2pvp gm mode, metin2 pvm hard, metin2 apocalypse II, metin2 european, metin2TDL

| JohnCena02 a răspuns:

Metin2 osiris, metin2gravity,metin new battle, metin2apollo,metin2energy,metin2exlopison,metin2steel,metin2united,metin2pvp gm mode, metin2 pvm hard, metin2 apocalypse II, metin2 european, metin2epical,metin2speed,metin2speedro,metin2steel.Funda?

| daruius11 a răspuns:

Metin2 Gravity(Aici iti faci sirius din batalie) Metin2 Explosion Metin2 Energy sau Metin2 Apollo
Funda?