| vipera555 a întrebat:

Am o preonlema cu netu NU merge bine cand pornesc pc-ul stau pe un joc sa de ex pe minecrfat si stau cam 5 minute si incepe sa mi se meste groaznic adica exact si pe ccounter strike e la fel stau tot asa siinepemsa imi mearga in relkoare cred ca e o problema cu netu cred sa imi scade viteza sau asa ceva dar nu stiu ce are va rog frumos ajutati-ma plizz dau funda1

4 răspunsuri:
| Minimalistul a răspuns:

In primul rand sigur ai "lag"in ale limbii romane. In ceea ce priveste lag-ul in minecraft sau counter, cel mai probabil ai un calculator slab, la fel cum am si eu. Cand ma jucam minecraft uneori aveam putin lag, mai ales cand eram intr-un loc in care erau multe entitati sau in apropierea unor mecanisme redstone.